AŽURIRANI PROGRAM






ČETVRTAK, 17. lipnja 2021.





Drago Gervais - 1. kat (Dvorana 1)


SVEČANO OTVORENJE SKUPA I OBJAVA DOBITNIKA KOLOSA

10:00-12:30


DOMJENAK - terasa hotela Kvarner

13:00 - 15:00

Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine

14:30-16:30

18:00 - 20:30



Hotel Ambasador - (mezanin) „Magnolia“ (Dvorana 5)


Korištenje podzemnog prostora i primjena digitalizacije

Voditelj: Davorin Kolić
14:00 - 15:20


15:20 - 15:50      STANKA



Drago Gervais - prizemlje (Dvorana 2)



Predstavljanje inicijative osnivanja udruge HCPI – interventna služba

16:45 - 17:45


Hotel Ambasador - (mezanin) „Magnolia“ (Dvorana 5)


Hidrotehničko inženjerstvo

Voditelji: Danko Biondić, Željko Pavlin
17:40 - 19:20





Hotel Ambasador - kongresna dvorana (Dvorana 3)


Održavanje građevina

Voditelj: Jelena Bleiziffer
14:00 - 17:10


17:10 - 17:40      STANKA


Upravljanje projektima gradnje

Voditelj: Krunoslav Komesar
17:40 - 18:40




GLAZBENI PROGRAM - ljetna pozornica

21:30 - 00:00




PETAK, 18. lipnja 2021.





Drago Gervais - 1. kat (Dvorana 1)


Potresno inženjerstvo

Voditelji: Davor Grandić, Josip Atalić, Mario Uroš
09:00 - 11:00


11:00 - 11:30      STANKA


Projekti potresne obnove

Voditelj: Dragan Kovač
11:30 - 13:10


HILTI - potresna opterećenja na kemijska i mehanička sidra

14:00 - 14:20

Betonske konstrukcije

Voditelj: Predrag Presečki
14:20 - 15:50


Automatizirano armiranje elemenata u Allplanu (video link)

Baldinistudio d.o.o.
15:40 - 15:50

Metalne i spregnute konstrukcije

Voditelj: Mladen Plišić
15:50 - 16:30


16:20 - 16:40      STANKA


Geotehničke konstrukcije

Voditelj: Leo Matešić
16:50 - 19:10





Drago Gervais - prizemlje (Dvorana 2)


Mostovi

Voditelj: Zlatko Šavor
09:00 - 11:15


Kvaliteta projekta

Voditelji: Lino Fučić, Božo Soldo, Darko Ojvan
11:30 - 12:50


RUČAK ZA SUDIONIKE SKUPA - Terasa Hotela Kvarner

13:00 - 15:00

Građevno-tehnička regulativa - građevni proizvodi i primjena autonomne regulative

Voditelj: Lino Fučić
14:00 - 16:20


RÖFIX i FibreNet sustavi ojačanja (video link)

16:20 - 16:30

Željeznička infrastruktura

Voditelj: Stjepan Lakušić
16:50 - 18:10





Hotel Ambasador - kongresna dvorana (Dvorana 3)


Klimatske promjene i prirodne katastrofe

Voditelj: Mihaela Zamolo
09:00 - 13:00


BIM pristup u graditeljstvu

Voditelji: Martina Pavlović Cerinski, Hrvoje Šolman
14:40 - 16:00


16:20 - 16:50      STANKA


Ugovori o građenju

Voditelj: Hrvoje Markovinović
16:50 - 19:00






Vila Ambasador (Dvorana 4)


Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine

09:00 - 13:00

  • eGrađevinski dnevnik – stručna radionica
    Danijel Meštrić
  • Planovi nove generacije, ePlanovi editor – stručna radionica
    Alen Grabar
  • eDozvola i eGrađevinski dnevnik – stručna radionica
    Gordana Špehar Hafizović
  • modul eSateliti i eNekretnine
    Hrvoje Đumlić
  • modul eProstorna inspekcija i eArhiva
    Marija Komljenović

Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine

15:00 - 19:00

  • eGrađevinski dnevnik – stručna radionica
    Danijel Meštrić
  • Planovi nove generacije, ePlanovi editor – stručna radionica
    Alen Grabar
  • eDozvola i eGrađevinski dnevnik – stručna radionica
    Gordana Špehar Hafizović
  • modul eSateliti i eNekretnine
    Hrvoje Đumlić
  • modul eProstorna inspekcija i eArhiva
    Marija Komljenović



SVEČANA VEČERA SUDIONIKA SKUPA - Hotel Ambasador

20:00 - 00:00




SUBOTA, 19. lipnja 2021.





Drago Gervais - 1. kat (Dvorana 1)


Drvene konstrukcije

Voditelj: Vlatka Rajčić
10:00 - 11:20


Zidane konstrukcije

Voditelji: Boris Trogrlić
11:50 - 13:10







Hotel Ambasador - kongresna dvorana (Dvorana 3)


Problematika vještačenja u graditeljstvu

Voditelj: Melita Bestvina
09:00 - 11:20


11:20 - 11:50      STANKA


Ceste

Voditelj: Sanja Dimter
11:50 - 13:50




© 2021 Hrvatska komora inženjera građevinarstva